Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és a hajam nagyon száraz és könnyen törik. Tudtok egy olyan hajstílust ajánlani ami divatos és kíméli a hajamat? Hátközépig érő göndör hajam van. Előre is köszi mindenkinek.

2012. júl. 20. 22:00
 1/5 walk w1th mee ***** válasza:
0%
Megmosod,hajszárito,kivasalod.
2012. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Filinger Artemisz ***** válasza:
Szerintem csináld azt hogy megmosod a hajadat aztán nem szárítod meg csak megdörzsölöd törölközővel aztál hagyod száradni, és hanem akarod hogy töredezett legyen akkor ne vasald meg ne csinálj vele semmit, és ha befonod akkor ne szorosra fond be hanem lazára.
2012. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de szerintem sem fogom vasalni. Tavaly egész évbe vasaltam ráadásul úgy, hogy még hővédőt is tettem rá, de szarrá tört sajnos. Úgyhogy a vasalást kihagyom. Köszi a tippeket!
2012. júl. 21. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
ne dörzsöld a törölközővel, csak nyomkodd meg és úgy itasd fel a vizet! vizes állapotában nagyon vigyázz rá, sokkal sérülékenyebb.
2012. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. júl. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!