Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veszprémben merre találok egy...

Veszprémben merre találok egy ügyes fodrászt aki nem túl drágán dolgozik?

Figyelt kérdés
Be szeretném festetni a hajam. Tudni kell, hogy sötétbarna, majdnem fekete hajam van, semmilyen festék nem fogta be eddig (az eddigi fodrászomnak legalábbis nem sikerült befestenie). Csak szőkítéssel lehet befesteni. Egy olyan fodrászt keresek, aki nem sajnálja a hajam kiszőkíteni rendesen és befesteni rózsaszínre, ombre (színátmenetes) stílusban és nem csak beszínezné. Minőségi munkát szeretnék, de azért nem csillagászati áron. Veszprémben találok ilyen fodrászt?

2012. júl. 21. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
én veszprémi vagyok és szerintem ezt szalonban érdemes csináltatni, mindenképpen és nem szabad spórolni rajta, mert nagy munka, sokáig fog tartani (hónapokig!) és vigyázva kell csinálni, mert nagyon megviseli a hajat. szóval én a helyedben egy szalont keresnék. van néhány jó a városban, amit melegen ajánlanék, ha érdekel.
2012. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!