Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a mitesszerek...

Mit lehet tenni a mitesszerek ellen?

Figyelt kérdés

Az arcomon már nagyon sok ideje, pici fekete mitesszerek vannak. Hogy lehet eltüntetni őket, ha már mindenféle bőrtisztítót használtam, és már az orvosom is írt fel antibiotikumot tartalmazó bőrtisztító oldatot?

A válaszokat előre köszönöm! 16/L



2012. júl. 22. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos a mitesszereket ilyen kencékkel nem lehet eltüntetni. :( Kozmetikushoz kell menni arctisztításra, ami ugyan nem egy kellemes dolog, de mitesszerek ellen hatásos :)
2012. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.arcgőzölés

2. nyomkodás

3. mitesszer ellen pakolás/krém

4. hidegvízzel lemosni


heti rendszerességgel,ha nem használ akkor bőrgyógyászhoz tudsz esetleg menni

2012. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 dolog az ami 90%-ban drasztikusan eltüntette a mitesszereket, illetve nem alakultak ki csak kb tizedannyi..

Kerülni kell mindenféle chips,csoki, gyorskaja, zsíroskaját.. Ha hajlamos vagy emiatt mitteszeresedni, akkor kenegetheted magad minden szarral, akkor sem fog hatni, legalábbis nem sokat.

pl. jó ahogy én csináltam: elmész kozmetikushoz 1x ő lekezeli a mitesszereid, és onnantól nem eszel chipscsoki stb amit felsoroltam és napi 1x este arctisztító. Nekem így tényleg alig vannak , előtte sok volt. a hangsúly a kaján van.

2012. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nagyim bőrgyógyon volt nővér jó sokáig, és miután az egyik kozmetikusom konkrétan szétcseszte az arcom úgy, hogy egy hónapig tiszta gyulladt ragyáim voltak, amire nem mertem alapozót kenni, nehogy elfertőződjön megmutatta mit csináljak.

Szerezz be gumikesztyűt(gyógyszertár 30ft), bőrradír, arclemosó, tonik, bőrnyugtatókrém, szárított kamilla(teához), vékony tű, egy kis törölköző, amit mindig ehhez használsz és használat után fertőtlenítesz, bőrnyugtató pakolás.

Én úgy szoktam, hogy kezetmosok, jóóóóóó alaposan. Arclemosózok. Radírozok. Aztán gőzölök, de csak óvatosan, nehogy megégesd magad! Aztán a tűrcsibe beledugod a két ujjad és összenyomod a bőrt. DE! Sose próbálj 'alá nyúlnyi' körömmel, vagy túl beszorítani, mert megsérted a bőrt és sebes lesz, valamint ha túl erősen nyomod, akkor TUTI, hogy begyullad, ha gyengébb nyomásra nem jön(zártfejű), akkor a sterilizált vékony tűvel óvatosan lyukaszd ki(ne úgy képzeld, h agyig belenyomod...). Miután végeztél langyos vízzel töröld le az arcod. Tegyél rá bőrnyugtató pakolást. Ha azt is lemostad, akkor alaposan bekenni a bőrtípusodnak megfelelő krémmel, és egy 5-6 órát ne nagyon tölts utána a napon.

Lolcsa.

2012. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!