Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez lehet hogy hulye kerdes,...

Ez lehet hogy hulye kerdes, de ha novesztem a hajam, es folytonosszevan fogva, akkor lassabban no? Jobb ha kivan engedve?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja. Viszont ha jól fogod össze (nem túl szorosan, hajgumi nélkül, 1-2 csattal vagy hajtűvel ami nem károsítja), akkor megelőzheted a töredezést és hogy kiszáradjon, ergo nem kell annyit levágni, mert később fog törni. Kiengedve a súrlódás miatt jobban kopik a haj, sérül a felszíne és könnyebben ki is szárad.
2012. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy hogyha a fejem tetejére rakom fel egy vastag hajgumival gyorsabban nő.De a gumi ne legyen vékony, mert úgy nem tesz jót a hajnak.

Nekem 1 év alatt a vállig érőtől a derekamig megnőtt.

Minden nap ha itthon voltam így felgumiztam a hajam.Nem tudom, hogy ez használt-e, mert használtam mást is.

Pl.: riciniusolaj, hajnövesztő sampon és balzsam (a nevére nem emlékszem, de piros tubusban volt :D ), vannak azok a fejbőr masszírozók olyat vettem, mert segít, mert élénkíti a hajhagymákat..:D

Remélem segítettem.:)

2012. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!