Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Herbavital kókuszolaj jó...

Herbavital kókuszolaj jó hajvégápolásra? Olyat akartam venni, ami szilárd és szétolvad a kézben, de ez folyós mint egy rendes olaj. Ez is jó?

Figyelt kérdés

Elvileg sütés-főzéshez van, de az eladó azt mondta h szerinte hajra is jó.. de nem volt túl meggyőző.

500 ft volt, most akkor használhatom a hajvégeimre vagy vegyek újat, ami szilárd?


2012. júl. 25. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel nyár van, és meleg, nem fogsz szilárd kókuszolajat találni.

abba meg csak bele kellene gondolni, h ha ételhez fel lehet használni, akkor a hajadra miért ne lenne jó?

2012. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, a meleg miatt olvad szét, nem fogsz szilárdat találni.
2012. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úristen de hülye vagyok :D igazatok van, betettem a hűtőbe és szilárd lett. igazából csak az érdekelne, hogy van-e különbség az ételhez való kókuszolaj és a kozmetikai kókuszolaj közt, ami kimondottan erre való.
2012. júl. 25. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nagyon ártani nem fog neki, de hajápolásra, nem ezt a szűrt, koprából (ez olyan szárított kókuszféle) készítik, finomítják. Ezért szagtalan.

Az igazán hajravaló az a szűz kókuszolaj (VCO jelzésű) mert az nem esett át ilyen finomításon, sokkal több jó anyag megmaradt benne, amit a haj fel tud venni. Ez drágább, olyan 2-3 ezer forintnél kezdődik a 250 millis.

Én is ezzel szenvedek, mert itt nálunk csak szűrt kapható (apámra rá is sózta az eladónő, mert 'ez is jó ám a hajra'...hát csak nem annyira) és a szűzért vagy webáruház, amit nem csípek, vagy utazni kell :( de az a jó, hogy nagyon kicsi kell belőle, ezért egy 250/500 ml-es baromi sokáig elég :)

2012. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18.46-os vagyok. Szóval nem ezt a szűrt-ET AJÁNLJÁK, MERT EZT...a nagybetűs kimaradt :)
2012. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!