Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csuklón hordani a hajgumit...

Csuklón hordani a hajgumit nem baj? Nem szorítja nagyon el a vérkeringést?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 10:33
 1/7 anonim válasza:
miért lenne baj ? ha nagyon feszülőset veszel elszorítja de nem fog meghalni tőle :D nekem volt mikor 2évig volt rajta egy hajgumi .:D és semmi bajom .. bár már ez a csuklón hordott hajgumis stílus kiment a divatból :) de nem fogja nyugi :D tedd csak fel...:D nem lesz semmi bajod
2012. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát attól függ hogy milyen szoros az a gumi :D
2012. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csuklón hordott hajgumi divat?:D én nem divatért hordanám, egyszerűen így van kéznél mindig.
2012. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert felveszem a csuklómra és eléggé érzem hogy szorít. Most nem mondom hogy luilul a kezem, de érzem folyton hogy rajta van...
2012. júl. 26. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig rajta van a kezemen, akár divat akár nem. Bár örülök, hogy nem az. Mikor volt egyáltalán?


Amúgy ha érzed, hogy szorít, akkor ne vedd fel inkább.

2012. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem teszed zsebbe? :D Nem baj amúgy. Ha el is szorítja a véráramlást, akkor azt úgyis megérzed, mert idővel elzsibbad a kezed.
2012. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor nem a hajamba van nekem is mindig inkább a csuklómon,mert így tudom,hogy hol van és mert nem hagyom el.Ugyan is nekem mindig eltűnik,ha elrakom valahova.Nekem nem szorítja el,néha a bőrömön kicsit látszik,hogy nyomot hagyott,de nem szorítja.Javasolnám,hogy vegyél lazább hajgumit,ha a csuklódon akarod hordani,ha pedig a hajadba teszed többször húzod át a copfodon!
2012. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!