Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Shea-, kakaó- és mangóvajat...

Shea-, kakaó- és mangóvajat szeretnék rendelni, ti honnan szoktátok? Rendelt már valaki a biovölgy.hu-ról? Megbízható? Itt olcsóbb, mint a sheavaj.hu-n, de nem tudom, hogy az előbbin finomítatlan,100%-os termékek vannak-e.

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata? Ti honnan rendelitek/szerzitek be? Mit kell figyelembe venni?

Minden tanács jöhet ezekkel a termékekkel kapcsolatban :)


2012. júl. 26. 17:40
 1/2 anonim válasza:

Szia!

[link]

Ez a hölgy nagyon kedves, segítőkész, a kakaó és a mangóvaja nagyon jó. A shea sokszor kérdéses...

Vagy még ezt ajánlom:

[link]

A shea vaj elég drága náluk, mert ettől még féláron is lehet venni, de nem grízes, nem tudom, hogy csinálják.

2012. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én évekkel ezelőtt nyertem tőlük shea vajat és annyira megtetszett, hogy tőlük veszem azóta is. Elég kényes vagyok a bőrömet illetően, ezért sok helyről rendeltem már, szóval van összehasonlítási alapom.

2014. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!