Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lassan 1 hónapja nem vasalom...

Lassan 1 hónapja nem vasalom a hajamat, mert teljesen tönkretette.1 évig vasaltam egyébként és most azt látom hogy a hajam még inkább úgy kezd kinézni, mint egy seprű a hajszálak vége összevissza áll. Egy már a "gyógyulás"?

Figyelt kérdés
Vagy most mi történt?
2012. júl. 26. 18:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez*
2012. júl. 26. 18:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a sérült részeket vágasd le, azon más nem segít. Az agyonvasalt, roncsolt haj sose fog "meggyógyulni".
2012. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom az történt, hogy azt gondoltad, hogy leteszed a hajvasalót és csoda történik. :D

Vágasd le az ÖSSZES törött részt (akármennyire is sajnálod... a törött haj nem szép, tök felesleges ragaszkodni hozzá, meg úgyse nő gyorsan, amíg tönkre van menve).

Aztán most szépen elkezdett visszatörni, feltörni. Ha nem teszel valamit gyorsan, úgy jársz, mint lakótársam, neki konkrétan voltak tincsek, amikből 5centi letört. xD

Na meg a nap is szárítja, roncsolja a hajat, a strandok sem épp jók.

Vágass egy új frizut (amit nem kell vasalni :P) és vegyél egy jobb fajta hajpakolást, akkor egészséges is marad a hajad. :) És rendszeresen vágasd vissza kicsit. Vasalni meg csak ritkán és hővédővel. :)

2012. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 csokissüti002976 ***** válasza:
Amúgy milyen sűrűn vasaltad? Mit használtál a hajadra mosás & vasalás előtt-után?
2012. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát 3 naponta vasaltam de nem használtam előtte semmit. De hajszárítás előtt mindig illen direkt hajszárítás előtte sprayt meg hajpakolásokat is teszek rá :) De ugye nem gondoljátok hogy a 3 évig növesztett hajamat levágom vállig érőre? valamit nem lehet tenni ellenne? nem fog regenerálódni?
2012. júl. 28. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy nem jön helyre a roncsolt haj...

Hát ha nem akarod akkor ne vágasd le, akkor majd ott lógnak azok a szétcseszett végek. De egy hosszú haj úgy szép ha egészséges és csillogó. :)

2012. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem Anyukámmal és azt mondta,hogy szerinte egy idő után azok a tincsek,amik el vannak töredezve szépe lenőnek és ha ez megtörtént akkor nőnek majd az egészséges hajszálak? Szerintetek jól gondolja? :S
2012. júl. 30. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyi akkor ne vágads le, ha nem szeretnéd! Itt senki nem fog könyörögni... De hidd már el, hogy a törött végeken csak az olló segít.
2012. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!