Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kilencedikben szőke, festett...

Kilencedikben szőke, festett haj? Elfogadható?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem platina szőke akkor esetleg.
2012. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
el hát
2012. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen az eredeti hajszíned. Ha mondjuk feketét festesz át szőkére, az elég durva változás.

Van ahol szólnak érte, van ahol nem, iskolája válogaja.

2012. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sulinak semmi joga beleszólni, hogy te hogyan nézel ki :)
2012. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Középbarna a hajam színe.
2012. júl. 27. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:
én is 9.be már szőke fejjel mentem,és eredetileg sötétbarna voltam. Mindenki kérdezte eredeti -e a hajszínem,ez nincs rádírva hogy festett szőke vagy,hacsak nem nagy a lenövésed de gondolom ezt elkerülöd:)
2012. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A tanárok nem szóltak meg miatta?
2012. júl. 27. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:

nem pedig nem egy lepukkant suliba mentem. De mondom senki nem tudta hogy alapból nem szőke vagyok,meg hajon nem szoktam kiaakadni,kivéve persze ha hupilila,vagy piros,sárga stb. az azért feltűnő. De hogy te most szőke akarsz lenni,ahhoz senkinek semmi köze.

Más kérdés a sminkelés,miniszoknya,piercingek,tetoválás ez néhány konzervatívabb iskolában bizony pikkelésre adhat okot tanároktól,de a te esetedben nyugodt lehetsz.

2012. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szoktam=szoktak
2012. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!