Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál voltam lábat...

Kozmetikusnál voltam lábat gyantáztatni 2hete és már vissza is nőtt a szőröm! Ez miért van? A gyantától nem sokára kéne kibujnia egyáltalán? Nekem 2hét után már ujra lehetne csinálni az egészet

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha elötte évekig borotváltad és igen erös a szörnövekedés, akkor eleinte a gyanta után is halarébb visszanö.


Ha rendszeresen gyantáztatod, akkor IDÖVEL egyre gyengébb lesz a szálak erössége is, meg a növekedési üteme is.

Menj el újra, gyantáztasd le, és a 4-5. alkalom után már lassulni fog.

2012. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát rendesen megküzdök a szőrtelenítéssel,borotváltam is,epiláltam is,magamnak is gyantáztam mindig szőrbenövésem volt kipattogtam stb. ezért kozmetikushoz fordultam :D és alapból erős szőrzetem van,köszönöm a választ mostmár tisztába vagyok a dolgokkal :)
2012. júl. 28. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mert a szőrszálak nem egyszerre nőnek,hanem 3 fázisban. Amikor gyantáztattál még egy jó pár szőrszálad nem volt teljesen vagy egyáltalán kinőve.
2012. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy csak 2 hét után nőtt csak vissza rendesen. Vagy folyamatosan nőtt? Ez sajnos ilyen, az epilátor is ilyen. Leepilálom a lábam vasárnap, szerdán vagy kedden már csinálhatom újra.


17/L

2012. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amkor legyantáztattam ahhoz számitva 2hét mulva már teljesen kibujtak hosszura a szőrszálaim..és a gyantától ugy később kellene...
2012. aug. 9. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!