Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bánfi hajszeszről nektek...

A bánfi hajszeszről nektek mik a tapasztalataitok? Úgy hallottam festett hajnál foltosodást idézhet elő a hajon, vagyis foltokban kopni kezd a festék. Igaz ez? És mennyivel serkenti a haj növekedését? Nagy mértékben? Köszi.

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát egy bnőmtől megkérdeztem, hogy mit csinált a hajával, hogy ilyen ritka ronda színe lett... a feketéből foltos vörös. Azt mondta, kétszer megmosta ilyen szarral, merthogy majd milyen jól nő tőle. Az nem derült ki, mert inkább nem használta többet. xD
2012. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kiszívta a hajam színét, de nem foltosan, egyenletesen lett ugyanolyan világos. Mondjuk nekem már vagy 1 hónapja nem volt befestve, lehet ez is közrejátszik... Viszont nőtt a hajam meg több babahajam nőtt, dúsabb is tőle
2012. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a hajhullásomat csökkentette némileg (teljesen azért nem szüntette meg) a hajam festett,de foltosodást nem vettem észre. koptatni persze koptatta. növekedés? hát ha nőtt is, akkor szerintem csak normál tempóban.
2012. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és várom a továbbiakat!
2012. júl. 29. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!