Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » PATTANÁS A HÁTAMON! Mivel...

PATTANÁS A HÁTAMON! Mivel tüntethetném el, már egy fél éve hogy ott vannak!?

Figyelt kérdés

nem pattanásos alapjában véve a böröm,az arcomon is csak 1-2 jön ki amikor havim van,de egy fél éve nem tudom mitől ,a nyakamtól le fele,egy jó tiz centis területen ki jött egy csomó...és ha fel veszek egy olyan felsőt pont ott látszik.

nem akarnak el mulni...nem ki álló pattanások,hanem olyan mintha csak a helyeik lennének.... mi van ha nem mulik el?:(


2012. júl. 29. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus, napoztatás. Esetleg ha van rá lehetőséged, kérj meg valakit, hogy kenegesse neked pattanásokra való készítményekkel.
2012. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én azt szoktam csinálni h megkérem anyumat h kenje be pattaásokra való krémmel és most fogom kipróbálni tusfürdőt ami elvileg eltünteti őket.
2012. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm...remélem be válik.
2012. júl. 29. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy pattanás, nem valami szemölcsféle?
2012. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem ,nem.

olyan barnás a helye...

2012. aug. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!