Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 15 évesen megcsináltatott...

A 15 évesen megcsináltatott tetoválás pár év múlva úgy fog kinézni mint egy szar?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom most csináltatott egy tetoválást a bal karjára és még csak 15 éves.És azon gondolkoztam hogy mivel még fiatal,és még nőni fog ezért a bőre is nőni fog.Így nem fog eldeformálódni a tetoválása?
2012. júl. 29. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első tetkómat szintén 15 éves koromban csinálták. Most 19 vagyok, eddig nem vettem észre változást. :D
2012. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Változhat ugye, de van akinek nem.
2012. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

hát ha nő még 10 centit előfordúlhat, vagy rágyúr plusz 15 centit karra...akkor is...

Amúgy hova fajul a világ basszus egy 15 éves kikölyök hova tetováltatja tele magát? nem lenne elég ideje hordani egy életen át ha csak 20 évesen csináltatja meg?

2012. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy rágyúrna 15 centit a karjára mivel hogy lány.Nem mondom hogy én támogattam abban hogy megcsinálja ilyen fiatalon,de nem hinném hogy egy 6x6 centis tetoválás a karján akadályozni fogja az előtte álló életben...
2012. júl. 30. 01:18
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogynem, hidd el, ha nem valamilyen fodrász-piercer-tetkós-műkörmös szakon indul, akkor mindenhol hátránnyal kezd
2012. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!