Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Bejön nektek a rövid...

Csajok! Bejön nektek a rövid haj férfiakon?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenkinél azt látom, hogy nem jönnek be neki a rövidebb, tüsis hajú pasik, csak azok a göndörebb, nagyobb, "beletúrós" frizura. Van akinek még tetszik a pár centis?
2012. júl. 30. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát jobb ha tudod, hogy legtöbb lánynak a rövid vagy akár kopaszra nyírt pasik jönnek be!

A hosszabb hajúakra kevesebben buknak. Bár ez azért arcfüggő is.

Nekem mindig is a beletúrós frizu jött be, és akármikor egy ilyet istenítettem, az iskolatársaim, barátnőim, kolleganőim mindig szörnyülködtek. Na ők viszont kizárólag a rövid hajra voksoltak. Nem értem őket, de nem zavar, különbözőek vagyunk.

2012. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld, köszönöm szépen a válaszodat. Remélem igazad van, és 21 évesen azért már remélem szeretik a lányok a férfiasabb pasikat is.
2012. júl. 30. 17:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfias kisugárzás nem ezen múlik. Mindenki olyan hajviseletet válasszon, ami illik a stílusához, a testalkatához és az arcformájához. Egy férfi lehet térdremegtetően vonzó derékig érő hajjal és kopaszon is, nem azon múlik, hanem az összhatáson. :)
2012. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A férfiasságot nem csak a hajra írtam, hanem úgy általánosságban. Nekem igazából a rövidebb jobban áll, és a stílusomhoz is jobban megy szerintem. Köszönöm a válaszod, ment a kezecske.
2012. júl. 30. 18:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy ti pasik azt hiszitek ettől férfias egy férfi, ezért nem is növeszti meg sok pasi a haját, mert azt hiszi attól "b*zis" lesz vagy kevésbé férfias. Márpedig ez oltári nagy hülyeség. A legtöbb pasinak jobban áll a hosszabb haj, mert az valami pluszt ad nekik.

25L

2012. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha Neked a rövid haj áll jobban, akkor ne változtass rajta trendek vagy képzelt elvárások miatt. :) (3-as)
2012. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak az jön be :)
2012. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a rövid tetszik.
2012. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak a rövid haj jön be.
2012. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves ötödik, látom, nem olvastad el, amit írtam. A többieknek köszönöm!
2012. júl. 30. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!