Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy borotváljam úgy magam...

Hogy borotváljam úgy magam intim helyen, hogy ne pattogjon ki?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 15:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy van vmi szesz, krém v szappan amitől nem jön ki? Mint pl a pasiknál az arcszesz.
2008. máj. 7. 15:51
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szárazon ,óvatosan és olyan borotvával amit csak te használsz, és csak erre a helyre. Húzd a bőröd és lefelé csináld ne felfelé, mert akkor tuti h begyúllad. Vagy fürdés után jól kiáztatva is szépen le lehet borotválni. Utána krémezd be Veet szőrbenövés elleni krémmel, v ha nincs, akkor testápolóval.De én már fél éve gyantáztatom ott, és sokkal szebb, mint borotvával...Próbáld ki sztem mert nem mindegy h 3 naponta borotválod és egyre csak erősebb lesz, vagy 3 hetente gyanta és elritkul!
2008. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Bepanthen Plus krém jött be. Nemcsak a borotválás után kell bekenni, hanem még utána jó néhány napig fürdés után azonnal. De vigyázz, hogy ne menjen "mélyre" a krém, mert fertőtlenítő is van benne, és a normális baktériumflórádat felboríthatja.
2008. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2008. máj. 7. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szárazon semmiképpen sem, az nagyon fájdalmas másnap. Agyonra ki leszel pattogva!!! Jófajta borotvazselét (ne habot) vegyél és amikor bekened, hagyd egy kicsit, hogy felpuhulnak a szőrszálak. A veet szőrbenövés elleni krém nekem is bevállt!
2008. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
van a venusnak egy újfajta borotvája az a neve hogy breez. nem kell hozzá használni se borotvazselét se semmit mert zselés lapocska vana két szélén. nagyon jó és nagyon tartós is. utána pedig rögtön hintőporozd be amit többször is ismételj 1-2 napig. ez nagyon beválik
2008. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Epiláld!
2008. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én próbáltam már krémmel is, eddig az volt a leghatásosabb,csak kellemetlen felkenni és hosszú idő, míg hat a krém,én mindig ácsorogtam a zuhany alatt addig és majd megfagytam.de sztem ez alkattól is függ,hogy kipattogsz-e.
2008. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!