Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom rengeteg ilyen kérdés...

Tudom rengeteg ilyen kérdés van de ötleteket kérnék. Borotvát használok de nállam semmit se ér már. Szerintetek mit ajánlatos használni?

Figyelt kérdés
2éve borotválom a lábam a hónajam a kezem és az intim részt is a kezemmel oké de a többinél nem ér semmit és rögtön vissza nő ráadásul fáj is néha kipattogom..kozmetikusnál mennyibe kerülne a gyanta csak lábra és hónajra?
2012. júl. 30. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

a gyanta nem tudom mennyibe kerülne, de szerintem próbáld meg az epilátort.

én is sokáig borotvát használtam, de az első epilálás sem volt olyan horrorisztikus, mint ahogy sokan mondják. eleinte mondjuk sok volt a befelé növő szőr, de a rendszeres radírozással az is minimalizálódott. spórolósabb is, mert az epilátort csak egyszer kell megvenni, míg a gyantáztatásért mindig újra és újra fizetned kell.

2012. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is csak az epilátort tudom ajánlani, jómagam lassan 4 éve használom lábra, kézre egyaránt és így, hogy csak néha borotválom le, mikor nagyon nincs időm, nagyon megéri. Maximum annyi, hogy hagyni kell neki egy napot kb, hogy teljesen eltűnjenek a pici pöttyök, bár ez is változó. Nálam a lábamnak kell egy teljes nap, viszont a kezemről 1-2 óra alatt eltűnnek szóval.. :)
2012. júl. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!