Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire károsítja a hajat ez...

Mennyire károsítja a hajat ez a hajfesték? És milyen tartós?

Figyelt kérdés

Először fogom befesteni a hajam,és azt szeretném megtudni,hogy mennyire roncsolja a hajat,és hogy milyen sokáig tart lenövés és kopás nélkül. Sajnos voltam olyan figyelmetlen,hogy csak itthon néztem meg hogy tartalmaz ammóniát.Az nagyon rossz? :(

[link]

[link]



2012. júl. 31. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem a legjobb hajfesték, de nem kell félni tőle. Picit szárazabb lesz a hajad utána, de nincs semmi rizikófaktora ezeknek a hajfestékeknek.


Azzal számolnod kell (főleg a palettéknél) hogy min. 2-3 árnylattal lesz sötétebb a hajad a képen levőnél, ha nincs előtte leszívva.


Én világosszőkét vettem múlt héten(ugyanígy palettét-nekem pont jó a hajamnak) és sötétbarna (feketébe hajló) lettem.


Ezt csak úgy megjegyzem, hogy ha megvan a blokk és bontatlan a csomagolás, akkor lehet visszatudod cserélni, mert ha olyan hajszínt szeretnél, mint a képeken(és alapból barnás a hajad) akkor elég sötétszőkét venned, és ilyen lesz.

2012. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tartósnak tartósak, ezen a téren sincs probléma velük, a lenövés attól függ milyen gyorsan nő a hajad.

De én azt tanácsolom, hogy ha egyszer ezzel befestetted, akkor legközelebb válassz színezőt, vagy ammóniamenteset frissítésnek, és akkor egálban lesz a hajad számára a kémiai beavatkozás. Színileg sem nagyon fakulnak, kicsit kopnak.

2012. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Hááát.... én nem tudom nekem világosabb lett mint,amilyen a képen található,ezért kicsit csalódtam(mondjuk az ajánlott 30 perc helyett -időhiány miatt- csak 25 percig volt a hajamon:/),de amúgy nem rossz :)

Viszont legközelebb biztos, hogy ammóniamenteset fogok használni.

2012. júl. 31. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!