Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb Kallos...

Melyik a legjobb Kallos hajápolási termék?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Serical Latte hajpakolás, és a Kallos Jasmine sampon+balzsam ami nekem eddig nagyon jó volt.
2012. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A mézes Kallost meg ne vedd, mert nagyon büdii.:D
2012. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
legjobb szerintem a hajolajai,a kristályolaj meg most szőke hajra valót használom,igen szeretem. Formázás után csak rákenem a hajamra és csillog tőle plusz puha lesz,és töredezett részeket is kisimítja.
2012. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én eddig csak a Latte hajpakolást használtam. Ezt:

[link]


Amit még tudni kell a hajamról: száraz,sprőd és fuuj, utálom.

Kipróbáltam már mindenféle gliss Kur-t, Elseve-t, és Schauma-t... de nem használt!Még rontott a helyzeten. Megfogadtam, hogy soha többé nem veszek drága sampont vagy balzsamot.Vettem egy boltban Lorin literes sampont,és rátaláltam a Kallos Latte hajpakolásra(300 ft). és hmmm. nagyon jó! A hajam sokkal puhább, kevésbé száraz.Ha lehetne pontozni, akkor csillagos ötös!:)


UI.: A mézeset tényleg ne vedd meg, borzasztó a szaga... ;)

2012. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!