Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű hajfestékeket...

Milyen színű hajfestékeket kell vegyek ilyen hajszínhez? (kép)

Figyelt kérdés

Sötétebb-középbarna hajam van. Volt már festve.

Ilyet szeretnék, természetesen kivilágosítás után:


[link]


Milyen színűt kell vegyek, hogy kb ilyen világosat kapjak?



2012. júl. 31. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább mutasd meg egy fodrásznak! Ez nem teljesen egyszínű... Nem fogsz ilyen színt kapni, ha magadnak fested (akármivel fested). Viszont ha csak hasonló színűt akarsz, akkor Evolution Alfaparf 8, vagy 9-as hajfesték.
2012. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok! Fodrászcikkesnél lehet csak kapni ezt a hajfestéket és ott mutat neked színskálát is és biztonságosan ki tudod választani a színt, vagy kérheted a segítségét is, az ottani eladók szakemberek is.
2012. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Drogériában szeretnék venni...


Azért írtam, hogy milyeneKET kellene, mert barátnőm csinálja(láttam 1-2 festését és nagyon ügyes!!)és ilyen sávosan világosabb-sötétebb de mégis egyszínűnek hatót szeretnék.


Szóval?

2012. júl. 31. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem! Akkor a barátnőd biztosan tudja, ha ilyeneket csinál...!
2012. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, mindenki magának vette a festéket, ő csak megcsinálta.

Fodrász akar lenni, de még nem tanulja, csak csinálja, de nagyon tehetséges.(papírok nélkül is)

2012. júl. 31. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!