Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen nappali krémet ajánloto...

Milyen nappali krémet ajánlotok egy 23 éves lánynak?

Figyelt kérdés

A homlokom néha száraz, néha zsíros, alapjába véve kicsit pattanásos a bőröm. Nem tudom miért, vannak olyan napok amikor eszméletlenül száraz, másnapra viszont zsíros lesz.


Gondoltam veszek egy könnyű nappali hidratáló krémet, de olyan sokat találtam, hogy nem tudom melyiket válasszam. Érdemes beruházni egy Garnier vagy Nivea krémre, vagy jó egy olcsóbb is?

Nektek vannak bevált márkáitok, vagy esetleg krém típusaitok?

Előre is köszönöm a válaszokat! :-)



2012. aug. 1. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén világ életemben csak egyfajta krémet használtam nappalra, éjjelre, mindig, azt is kb. 17-18 évesen kezdtem el kenni magamra, mert akkor kellemetlen érzés volt, hogy száraz a bőröm és anyukámnak csak ez a krémje volt otthon. Ez a Helia D (hol érzékeny, hol normál bőrre valót veszek), és én azóta is azt használom reggel és este fürdés után, és szép a bőröm 30 évesen is. Anyukám és a nagymamám is ezt használják, és őket elnézve szerencsés géneket örököltem ráncosodás terén, viszont nem tudom, hogy a ránctalan arcbőrükben mennyi köszönhető a krém hatásának :-D talán semmi, nekem mégis bejött, jó illata van, és nem is ökör az ára!
2012. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A garniernél vagy a niveánál ne vegyél olcsobbat. Mindenképp hidratálót vegyél.
2012. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az olcsók is jók pl a Soliteint az még magyar termék is és sokan dicsérik én is szeretem:)
2014. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!