Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Esküvőre vendégnek frizura...

Esküvőre vendégnek frizura ötletek? Illetve szokás ilyenkor az esküvő előtt elmenni kozmetikushoz hogy sminket csináljon nekem? És topánkát vagy magassarkút szoktak húzni a vendégek? 20/N

Figyelt kérdés
Augusztus 25. -én hivatalos vagyok párommal a haverjának az esküvőjére. Erre az alkalomra szeretnék valami szép frizurát. Még sosem voltam esküvőn így nem tudom mi hogyan szokás.
2012. aug. 1. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát gazdagéknál egy flancos esküvőn illik a vendégnek is nagyon kinyalni magát.

Egy motorosesküvön meg hülyén ki fogsz lógni feltornyolt hajjal és tűsarkúban tipegve. :D

Meg hát a pénztárcádtól is függ, ha teheted, sminkeltetheted magad, de azért szerintem nem leszel kinézve, ha magad festesz arcot, és nem veszélyezteted a kosztpénzt. :D

Cipő... hát magasat csak ha tudsz benne menni, táncolni és nem fogsz fél óra után (vagy egyáltalán) nyafogni, hogy így fáj, úgy fáj, jaj, feltörte... az csak idegesítő. Ha ilyen vagy, inkább egy lapos, kényelmes, de csinos, a ruhádhoz passzoló cipőt húzz.

Érdeklődd meg, milyen vendégek lesznek, és hozzájuk igazodj, se túlöltözni nem szerencsés, se alulöltözöttnek lenni.

2012. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nos,Gödöllőn lesz egy lovasfarmon,illetve templomba az esküvő és gazdagokról van szó. Ha egy fehér topánkát húzok egy barack színű koktél ruhához az csinos az eseményre való tekintettel?
2012. aug. 1. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Én jövő héten megyek esküvőre, a sminket magamnak csinálom, a hajammal még nem tudom, h mit kezdek, de biztos, h vmi itthon készült kreálmány lesz (kivasalva, vagy göndörítve vagy még nem tudom) és a tanácsházára magassarkúban megyek, amíg bírom, abban leszek, majd az este folyamán, a hosszabb táncoknál már valszeg cipőt váltok, és laposban táncolok :)
2012. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eddig amikor voltam esküvőn, akkor nem csináltattam meg külön fodrásszal a hajam, kicsit behullámosítottam itthon, oldalt feltűztem csattokkal, és kész.

Sminket egyáltalán nem csináltam, de én nem is sminkelek.

Ami meg a cipőt illeti, én is lapos talpúban voltam, mert nem bírom a magassarkúkat.


Amúgy meg a helyszíntől függ: ha csak egy sima étteremben lesz, akkor én így mennék. Viszont ha pl. a Gundelben, akkor már lehet, hogy nem.

2012. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A saját lovasfarmjukon lesz.
2012. aug. 2. 06:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a hajamat fodrásszal csináltattam meg (magamnak nem tudom, mert hosszú és nem akartam elbarmolni az időt egy ujabb mosás+szárítás+egyebekkel,ha vállalhatatlan lenne az eredmény (Ő kb 1700ft-ért mosta szárította vasalta, göndörítette,loknizta, stb-zte) :) a sminkemet én készítettem, meg majdnem mindenkit én sminkeltem,ez a hobbim. Ha kicsit értesz hozzá ne menj el sminkeltetni, nem éri meg sztem.

Én átmenetben (törpesarkúban) voltam mivel a párom is és én is picik vagyunk ezért nem akartam platformban vonulgarni (no meg az csak ideig-óráig lett volna kényelmes futócipőhöz szokott lábamnak). egy csinos balerina is tökéletes választás lehet, ha passzol a ruhához és az alkalomhoz.:)

Jó mulatást.

2012. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!