Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondják hogy gusztustala...

Miért mondják hogy gusztustalan a lenőtt haj?

Figyelt kérdés
Ennyi erővel havonta kétszer festhetném a hajam,mert már látszik a lenövés.
2012. aug. 1. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Hát, ez (is) a hátránya ha fested a hajad. Mert tényleg nem túlzottan igényes látvány.
2012. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
4 hetente elég festeni, de annyi is a javasolt :) Ezért kell kétszer meggondolni hogy tényleg befested-e a hajad vagy sem, mert undorító és igénytelen amikor le van nőve
2012. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát mert randa. De akinek nem tetszik, ne nézze. Én őszülök, muszáj festetni, de csak kéthavonta tudok rá pénzt szánni.
2012. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
igen,azért mert igénytelen dolog a lenövés. Persze ha kicsit tér el a hajad színétől nem vészes,de ha szőke vagy mondjuk és eredetileg barna és lenövés látszik az ultragáz. Vagy fekete hajon szőke/barna lenövés is undorító. Ha elkezdted festeni a hajad,ezzel jár én a szőke-barna eset vagyok és 3-4 hetente festem,most mi ebbe a megterhelő? Semmi. Utófestésnél amúgyis csak tőfestés van az meg a hajat nem károsítja úgyhogy nincs ezzel baj.
2012. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Azért mondják, hogy gusztustalan, mert az. :) Olyan kb., mint a lepattogzott köröm, a rúzsos fog, a koszos ruha vagy a zsíros haj: nemtörődömséget, ápolatlanságot, igénytelenséget sugall.
2012. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért az UNDORÍTÓ erős szó egy lenőtt hajra... Egy frissen mosott haj szerintem nem undorító, még ha le van nőve akkor sem. Meg egyébként is nagy divat most az ombre frizura. Szerintem göndörítsd be a hajad akkor nem feltűnő a lenövés...
2012. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igénytelennek néz ki, főleg most az enyém. Szétroncsolta a szőkítőpor és most növesztem le(annyira rossz állapotban van, hogy nem merem újrafesteni, barnára). Barna az eredeti, majdnem fekete, bár most a nap miatt egyre világosabb, de olyan 'sebarna' :D :D :D Nagyon rühellem, már van vagy 10 cm :D :D :D :D
2012. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És ezért kellett lepontozni engem, kedves előző??
2012. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha a 6/8-ra gondolsz én azt hasznosnak értékeltem.
2012. aug. 1. 16:56
 10/13 A kérdező kommentje:
Vagyis 6/9
2012. aug. 1. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!