Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használta már valaki Barco...

Használta már valaki Barco kókuszolajat vagy Cocomas kókuszkrémet haj/bőrápolásra?

Figyelt kérdés
A Barco szűrt, a Cocomas natúr kókusztej sűrítmény, amit vízzel fel kell hígítani.
2012. aug. 1. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A Barco-t használtam már haj és bőrápolásra is. Az nagyon jó és sokáig elég. A másikat nem próbáltam még. Most azonban szerettem volna kipróbálni az illatos, szűz változatot, de nálunk nem kapható csak ez az egy fajta. Minden herbária boltot végigjártam. Interneten lehetne rendelni viszont sokkal drágább mint a szűrt változat.
2012. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ilyen nevűt, de használok kókuszolajat hajápolásra. Nagyon szeretem, az illata is jó, és puhítja a hajamat, mert göndör, és ha hosszabba, akkor hamar száraz tapintású lesz. Én vizesen kenek egy kicsit a hajvégre, így nem lesz zsíros csillogású, hanem szép fényes, természetesen nem mosom ki belőle.
2012. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, lehet, hogy kipróbálom a Barco-t.

Második válaszoló, te milyet használsz?

2012. aug. 2. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!