Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bármilyen illóolajat lehet...

Bármilyen illóolajat lehet hajra tenni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy hajmosáskor lehet a samponba vagy pakolásba illóolajat tenni, és az hatásos, de főleg citrom(fű), levendula, zsálya, eukaliptusz, meg ilyesmiket soroltak fel. Nekünk van otthon többféle illat is, de nem tudom, hogy ezek az egyszerű, 10 ml-es 500 Ft felettiek is jók erre a célra? Nincs rajta, hogy "bio", vagy ilyesmi.


Ezenkívül érdekelne, hogy illatos lesz-e a haj, ha lemosom az illóolajat? Tehetek rá akár kókusz, vanília, vagy eper illóolajat is? Megmarad az illata a hajamon?



2012. aug. 1. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
tehetsz, de allergiás reakciót válthat ki
2012. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan tehetsz. Én is használok :) 1 adag samponba 2-3 cseppet szoktam tenni. Borsmentát vagy rozmaringot szoktam használni, ezek nagyon jók zsírosodásra és hajnövesztésre :) Én mindig érzem utána az illatát a hajamon.
2012. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De amit használsz, az párologtatásra való, elvileg? Vagy másmilyen?
2012. aug. 2. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak párologtatásra lehet használni. Inhalálásra is jó, fürdővízbe is, masszázshoz is. Bármire fel lehet használni az illóolajokat.
2012. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!