Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gliss Kurtól a hajpakolást....

Gliss Kurtól a hajpakolást. Azt hajmosásnál a samponozás és balzsamozás előtt vagy után kell feltenni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én hajmosásnál sampon után használom. Ilyenkor nem használok külön balzsamot is. Szimplán megmosom a hajam és rákenem a pakolást. Szerintem még balzsam helyett is megállja a helyét.
2012. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Utána, de a balzsam felesleges mellé. Samponnal megmosod, leöblíted, aztán mehet a pakolás.
2012. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Rendben ..köszönőm :)

Én ma vettem és érdekelne hogy nektek mennyire vált be :)

Nekem száraz és igénybevett hajra való van..abból igazából 2 is van..fekete meg egy másik.nekem nem a fekete van :)

2012. aug. 2. 21:24
 4/14 A kérdező kommentje:

Rendben ..köszönőm :)

Én ma vettem és érdekelne hogy nektek mennyire vált be :)

Nekem száraz és igénybevett hajra való van..abból igazából 2 is van..fekete meg egy ilyen barnás van..nekem a barnás van :)

2012. aug. 2. 21:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem töredezett hajra való van. Igazából nem vettem észre, hogy kevésbé törne a hajam, mint azelőtt...de használat után isteni puha lesz a haj tőle :) (+mint balzsam esetében, könnyű kifésülni)
2012. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És mennyit szoktatok rátenni és mennyi időközőnként ?:)
2012. aug. 2. 21:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Amennyit "kényelmesen" el tudok oszlatni a teljes hajamon. Én olyan 2-3 hetente szoktam, egyébként balzsamot használok.
2012. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam hogy hetente 1 szer 2 szer..az túl gyakori ? :o
2012. aug. 2. 21:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túl gyakori lenne a heti 1-2. Nekem csak egyszerűen nincs türelmem mindig kivárni a hatóidőt, ezért használom ritkábban :)
2012. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

" nekem csak egyszerűen nincs türelmem mindig kivárni a hatóidőt.." de hiszen az enyémre az van itva hogy egy oerc a hatóidő..:o

Azt nincs türelmed kivárni?:D

2012. aug. 3. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!