Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sajnos az éveken át tartó...

Sajnos az éveken át tartó gyakori szőkítés és vasalás miatt teljesen tönkrement a hajam és egy elborult hangulatomban hajvágóval letoltam 2mmesre, hogy újra egészséges lehessen. Úgyhogy most kopasz vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja, hogy nem is annyira rossz, de minél hamarabb jó lenne ha visszanőne, mert annyira nem érzem így jól magam.. sőt.. :S

Kérlek adjatok tanácsot, mit tegyek, hogy gyorsítsam a hajam növekedését? Ricinus olaj tényleg olyan jó?

Előre is köszi a válaszokat! :)


26/L



2012. aug. 3. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Neked bánfi hajszex lenne most csak jó, azt a fejbőrbe kell belemaszírozni. Ricinushoz haj kell, az meg neked nincs :P

Egyébként meg türelem, türelem, türelem.

2012. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A ricinust a fejbőrbe kell masszírozni, ott fejti ki a hatását, szóval nyugodtan használhatod:)
2012. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kipróbálom mindkettőt, most úgysincs sok macera vele!

Hihetetlen h 3napja már fésű sem kell...

Köszi a válaszokat! :)

2012. aug. 3. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Én majdnem így jártam kérdező, mint Te. Én is most majd kipróbálok pár praktikát, és soha többé nem festem
2012. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt biztos, hogy én sem festem be soha többet! a legjobb a természetes! remélem gyorsan visszanő...
2012. aug. 3. 12:11
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó, Te milyen praktikákat próbálsz ki?
2012. aug. 3. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a lépést én tavaly tettem meg. Én teljesen leborotváltam gilette venus borotvával, hogy írmagja sem maradjon a festett tönkrevágott hajamnak. A masszírozás és a ricinus olaj sokat segített a hajam növekedésén. Eleinte vicces volt, hogy nem volt hajam, de azért jobb, hogy visszanőtt. Kb 1 éve borotváltam le és már 25-30 centi kb a hajam. 25/L
2012. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó ezt olvasni! 25-30 cm, az átlagos 12-nél klasszisokkal jobb eredmény! Ügyes vagy! :)

Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi idő után tudtál úgy elmenni fodrászhoz, hogy tudjon is kezdeni a hajaddal valamit? Úgy értem, h valami rendes hordható frizurát mennyi idő után tudtál hordani?

2012. aug. 3. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!