Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrszok! Az igaz hogy ha...

Fodrszok! Az igaz hogy ha sokat fésülködünk akkor gyorsabban nől a haj? Vagy valami ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Én ezt hülyeségnek tartom , de sokan mondták hogy igaz szerintem nem , most akkor igaz vagy nem?

előre is köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 3. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy igaz.
2012. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*fodrászok bocsi
2012. aug. 3. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
de azért lehet benne valami..mint pl. ha fel van kötve a hajad, vagy be van fonva akkor is gyorsabban nő mint amúgy.. :)
2012. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor sem nő gyorsabban ha fel van kötve vagy fonva... hol hallotok ti ilyen hülyeségeket?
2012. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem maximum ha a fejbőr masszírozásával kapcsolatba lehet hozni, akkor lehet benne valami, de így sem hiszem. ha sokat fésülködsz akkor nagyon törni fog. inkább masszírozd többször, ugyanis azzal felgyorsul a vérkeringésed, és gyorsabban fog nőni a hajad. a felkötősről én azt hallottam, hogy azért gondolják így, mivel felkötve nem látod annyira a változást. ha sokat hordod felkötve, majd azután kiengedve, akkor jobban feltűnik a különbség, mintha mindig ugyanúgy hordanád.
2012. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem igaz
2012. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a sok fésülködés inkább rosszat tesz, ugyanis töredezhet tőle a hajad.

maga a fejbőr átmasszírozása serkenti a vérkeringést, ezzel talán kicsit befolyásolhatod, ismétlem KICSIT a növekedést.

Egy fodrász tanonc

2012. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem igaz. igazából ha olyan hajad van csak jobban töröd ha túl sokat fésülöd egy nap.
2012. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!