Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Szerintetek milyen...

SOS! Szerintetek milyen frizura állna nekem a legjobban?

Figyelt kérdés

Ilyen hosszú most: [link]


Itt pedig az arcformám: [link]


[link]

Már nagyon régóta nem voltam fodrásznál,az igazat megvallva nem is szeretem őket, mert mindig elrontják a hajamat.Volt már daueros hajam,rövid hajam, ami nagyon kislányosan állt és a legtöbbször tépett frizura oldalfrufruval.Szeretem a mostani hosszú hajamat,sokak szerint jól is áll, de egyszer megnézném magam valami drasztikus változással.Már gondolkodtam azon is, hogy befestetem rézvörösre, de félek tőle, mert még soha nem volt befestve és nem tudom, hogy hogyan állna ez a szín.Meg sokan le is beszéltek róla, hogy ezt a gyönyörű hajszínt be ne merjen festeni, mert egyrészt roncsolja a hajat, másrészt meg ha később vissza szeretném kapni az eredeti hajszínemet nagyon nehéz lenne kiszedni.Viszont szeretném már megtalálni az arcformámhoz legjobban illő frizurát, de nem igazán tudom eldönteni, hogy egyáltalán milyen alakú az arcom.Bárki hozzáértőtől szívesen fogadok tanácsokat és előre is köszönöm, aki időd szakít rám:)


2012. aug. 3. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
PÁKÓ VAGY DIKE.
2012. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz normálisan válaszolni,akkor inkább ne írj semmit!!

Valaki más esetleg?

2012. aug. 5. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!