Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt valaki aki Veet easy...

Van itt valaki aki Veet easy waxot használ?

Figyelt kérdés

milyen hosszú szőrt szed le?milyen hosszú kell legen a szőr minimum? neked bevált?hány hetente kell használd?

köszönöm előre válaszod!:)



2012. aug. 3. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer használtam, és többet sem fogom. Az egy dolog, hogy alig szedi le a szőrt, a másik, hogy megpusztulsz, úgy fáj (a hónaljnál meg főleg) Ráadásul az a törlőkendő sem ér semmit, ami adnak hozzá, kb le sem lehet mosni, ami rajta maradt, és ragadni fogsz. Nekem baromira nem jött be. Inkább elmegyek egy kozmetikushoz, aki normálisan megcsinálja, nem olyan vézes az ára, hogy emiatt szenvedjek annyit
2012. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nekünk is van anyumon teszteltünk és nekünk nagyon bevált:)nem fáj szinte egyáltalán, tökéletesen maradéktalanul leszedi a szőrt és a törlőkendő is teljesen eltakarítja a gyantamaradékot:) van itt valaki aki használja? milyen hosszúnak kell lennie a szőrnek minimum?hány hetente használod?stb..
2012. aug. 4. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
2-5 mm hosszú szőr a legjobb, de nekem kicsit hosszabb szokott lenni, nekem azt is tökéletesen leszedi. Mielőtt letéped azelőtt mindig feszítsd ki a bőrt és akkor nem fáj. Nekem 200%-ra bevált.
2012. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 5. 21:32
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is jó ez a veet gyanta ! Dehogy fáj! Legalábbis annak nem ako hozzá van szokva a gyantahoz!
2014. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!