Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyet lehet kérni a fodrásztól...

Ilyet lehet kérni a fodrásztól? (festés)

Figyelt kérdés

Ombre hajat szerettem volna csinálni magamnak itthon, pontosabban ilyesmit:

[link]

tehát hogy nem csak az alját festem be világosabbra, hanem fönt a frufrumnál is. csak az a baj, hogy nekem van egy lenövésem, ami nem látszik mert legutóbb olyanra lett festve mint az eredeti hajszínem, így fönt a fejemnél úgy fogta be, hogy kb. egy jó vastag tincset lefelé csak 5 cmig szőke, utána ledobta a festéket. így elég hülyén néz ki.

ha azt a részt át szeretném festeni ismét sötétbarnára, (de csak azt a kicsi részt) és elmegyek fodrászhoz nem fog kiröhögni? mert ha én megveszem a festéket arra egy egész hajra való van. meg amúgy is tervezem már hogy kicsit vágatok a hajamból, szóval talán megkérhetném hogy ezt valahogy javítsa ki. ilyet lehet kérni szerintetek?



2012. aug. 4. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindent lehet kérni.Csak a bénák nem tudják megcsinálni ughogy jó fodrászt keress
2012. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy meg lehet csinálni. Én még nyár elején csináltattam fodrásszal ombre hajat. :) Először amikor elkezdtem magyarázni, hogy milyet is akarok nem értette, de aztán a másik fodrász elmagyarázta neki, meg mutatott róla képet. :)

Ilyen lett a hajam

[link]


Csak nekem nem ilyen hosszú :D


Mostanra már így néz ki (így nekem jobban is tetszik). Ősz samponnal mosom a hajam, ezért már nem olyan sárgás.


[link]

2012. aug. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

és második válaszoló: mennyit fizettél körülbelül?

2012. aug. 4. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
4000 :)
2012. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Angyalka1985 ***** válasza:
[link] - itt vannak szép képek, segítenek is neked ha szeretnéd.
2012. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szia valaki meg tudta csinálni ugyanez történt meg velem

kétségbe vagyok esve:(

2013. dec. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!