Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajszinről vélemények?...

Fekete hajszinről vélemények? Hullik tőlle a haj nagyon, stb?

Figyelt kérdés
Szőke hajam volt,de átfestettem barnára már 2honapja,azóta nemfestettem semmivel,most szeretném kipróbálni a fekete hajszint,mert állitólag selymesebb lessz tőlle a haj,ilyesmik..segitenétek? :S

2012. aug. 4. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
hát selymesebb nem lesz, legalábbis ha tartóssal mész rá pláne nem. 1-2szer be lehet festeni tartóssal de javaslom hogy állj majd át színezőre, egy idő után a tartós eléggé igénybe tudja venni a hajat. (ha 1 vagy 2 havonta festenéd újra, én utóbbi időkben kb 4 havonta festettem újra és úgy nem volt vészes) nekem már pár éve fekete a hajam és én ezt tapasztaltam. most szinezőzök és hát a különbség meglátszik, most szebb a hajam sokkal :)
2012. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hajfesték nem gyógyítja a hajad. Balzsammal, és pakolással kellene kezelned, hogy jobb legyen.
2012. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!