Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajfestéket, hogy...

Fekete hajfestéket, hogy lehet leszedni a fejemről?

Figyelt kérdés
Csak sötétbarnára szeretném visszafesteni, tehát ha hidrogénnel nekimegyek, akkor van rá esélyem, hogy normális színe lesz?
2012. aug. 5. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Sztem hülyeség! Az tönkre vágja a hajad! Inkább fesd be valami világos barnával és akk nagy az esély arra h sötét barna lesz :)

De ez csak egy tipp. Kérdezd a fodrászodat ;)

2012. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hosszú idő lesz. Hidrogénnel semmiképp! Amikor már kezd töved lenni fesd be sötét barnára és egy jó pár hónapig azzal fesd. A hajad ugyan fekete marad, de barnás fénye is lesz, aztán szép lassan csak lenő.
2012. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,egyébként próbáltam koptatni, de olcsó fekete hajfesték az olyan, h az Isten se viszi ki a fejedről:S
2012. aug. 7. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:
A drágát se...
2012. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem kopott már ki kékesfekete vörösre...XD és az drága festék volt.
2012. aug. 7. 15:22
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem szőkés-vöröses volt az eredeti hajszínem és feketére festettem, imádtam/om, csak elkezdett hullani a hajam. Több barátnőm mondta, hogy az magától nem fog eltűnni (mármint a festék színe), és semmilyen szín nem fogja eltüntetni. Teljesen igazuk volt, ők is tapasztalatból beszéltek. Azóta a lenövésemre sötétbarnát használok (Garnier), teljesen sötét, még ugye az eredeti hajszínemen is, és havonta egyszer lehet észrevenni napfényen, amikor becsillan a barna, senki nem mondja meg, hogy nem fekete :)

Ilyen hosszú bevezető után, a kérdésedre a válasz: légy türelmes, sötétbarnával kend a lenövést és idővel bármilyenre változtathatod, bár Neked alapból a sötétbarna a cél :) Kitartást :)

2012. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Még amit elfelejtettem, a hidrogént és egyéb "maró" szereket felejtsd el, a festék pont elég káros; szerintem :)

(előző válaszoló voltam)

2012. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Uhh, köszi....:D:D:D lehet marad a fekete... ha nem az lenne, hiányozna ..::D
2012. aug. 15. 22:02
 9/9 anonim válasza:
Én vissza tudtam kapni a saját hajszínem. Összekevertem sok head and shoulders 50 g c vitamin porral meg egy lehelletnyi vízzel és ezt a keveréket fólia alatt rajta hagytam a hajamon. A feketére festett hajamat, ami ráadásul fodrsázkellékes boltból vett tartós azaz permanens hajfesték, teljesen kiszedte, de nem egy ülésben, meg kellett csinálnom kb hétszer. egy órára vagy másfélra hagytam mindig rajta. és egy nap maximum kétszer szabad megcsinálni mert kicsípi a bőrt. a hajnak semmi baja nem lesz, nagyon fényes és puha lesz tőle.Legelőször ilyen vöröses szint fogsz kapni, ne ijedj meg, ezt is ki fogja szedni csak türelmesen csináld ezt a technikát. nekem szinte szürkésbarna hajam volt, és hétszer megcsináltam és teljesen az eredetit kaptam vissza!! és nem ment tönkre a hajam
2022. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!