Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magyarázzátok már meg, hogy...

Magyarázzátok már meg, hogy mi értelme van a raszta frizurának?

Figyelt kérdés
Aki ezt kitalálta,az valami beszűkült elméjű ember lehetett.Miért kell egy szép hosszú hajat így tönkretenni?Előbb-utóbb megunjátok,és a végén már csak az olló segít a sérón.Megéri ez az egész?Szerintem nem!

2012. aug. 5. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Miért kell a hajat szárítgatni, miért kell vasalni, miért kell festeni, miért kell szőkíteni stb stb? Ezek mind mind károsítják a hajat, mi értelme akkor? Mondjuk az, hogy az ember jobban érzi magát attól, hogy ha hozzá jobban passzoló színt fest a hajára, vagy nem áll úgy mint az oroszlán sörénye, hanem szép egyenes. Arról nem is beszélve, hogy mindenki azt csinál a hajával, amit akar. Áruld már el, mi közöd hozzá?
2012. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
szeretnek feltűnést kelteni az undorítóskodással. Meg izmosítják a nyakukat a súllyal...
2012. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Mi közöd van neked hozzá? Áruld már el ,hogy te milyen frizurát hordasz? És annak mi az értelme? Óó, csak nem? Nem is gondoltam volna ,hogy azért mert neked az tetszik. Ja, és te vagy beszűkült elméjű, ember, de nagyon... És semelyiküket sem érdekli ,hogy szerinted megéri-e vagy nem. Te még semmit sem csináltál... puszta fellángolásból? Vagy mert simán tetszett? Bár, ha bele gondolok , akkor nem született volna meg ez a kérdés.:) Remélem kifárasztó magyarázatot kaptál.:)
2012. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Na vazzeg....!Húúú,de berosáltam a válaszodtól!Tényleg semmi közöm hozzá,én csak kérdeztem valamit.De úgy látom már ez is baj.Szerintem ez csak azért van,mert nem tud a bizonyos illető mit csinálni kínjában.Én növesztem a hajamat már bő két éve,jócskán leér a vállamig,és meg is bolondulnék ha nem fésülhetném minden nap,és mosom is!Raszta frizurát pedig akkor sem csinálnék(magamból bohócot),ha az ötöslottó nyereményt elém raknák.Majd szépen megnő a hajam magától,és lesz amilyen lesz!De hát csinálja aki akarja,mit bánom én.Legalább is én semmi értelmét nem látom,mert számomra úgy néz ki mintha ragasztóval leöntötték volna,vagy mint akinek a fejét a tehén összenyálazta.Csak mellre ne szívd,mert ez az én véleményem.Ja,és ha nem tudnád ez egy olyan oldal ahol bármit lehet kérdezni,bármely témában.Valószínű,hogy neked raszta séród van és ezért kiakadtál,teljesen természetes.Énvelem is történt hasonló dolog.A jót és rosszat el kell bírni!De ugye nincs harag?
2012. aug. 5. 21:27
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja,és még mindíg nem kaptam értelmes választ a kérdésemre!
2012. aug. 5. 21:30
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod hogy van ez: hülye kérdésre hülye válasz ;)
2012. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te véleményed, másnak meg más a véleménye. Miért fáj?! Amúgy meg értelmes választ adott, teljesen egyetértek azokkal, akik leszóltak téged. Ha az embereknek ez tetszik, hát csinálják nyugodtan! Ő hajuk, nem? Nem a tiéd, egy percig nem kell foglalkoznod vele, nem nyomják a képedbe hogy azt bámuld és nem kérik a véleményed. Te is azt csinálsz a hajaddal, amit akarsz, nem fognak megszólni érte. Hát akkor miért kell mást?


Ja és mielőtt nekem ugrasz, nincs rasztám, csak utálom az ilyen 'beszűkűlt elméjű' embereket, mint te.

2012. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért raktad fel ,hogy elkezdj basáskodni? Már úgy kezdted! "beszűkült elméjű ember" "így tönkretenni" "olló segít a sérón. Megéri ez az egész?Szerintem nem!" na ne röhögtess... Ja és ne ,hogy már te kapd fel a vizet... Hidd el mi hót nyugodtak vagyunk. Ja és ,hogy tudd nincs raszta hajam.:) Ezt benézted gyönyörűm.:)) Nekem mondod ,hogy el kell bírni? Rocker vagyok ember! Annyi szart vágnak a magad fajták a fejemhez ,hogy el se tudod hinni!Szóval te nekem ne magyarázz a jóról meg a rosszról, oké?:) Én sem csináltatnék magamnak rasztát, de ezt sose nyilvánítottam ki. Másokon (Mert nem mindenkin.) nagyon is aranyosan tud állni. Haveromnak van is ,és tök jól el szoktam vele játszani, nem fogom neki azt mondani ,hogy fúj vágd már le ezt a valamit. Meg, nem tud mit csinálni az illető kínjában? Most született gyereke, 2 éve házasodott, beosztott munkás, szerintem van elég dolga, ez nem a haj kérdése.:)) Meg ki kérdezte ,hogy te csináltatnál-e magadnak? Senki. Ezzel csak megint azt b*sztatod akinek az van. És miért? Mert te vagy az aki már kínjában nem tudja mit kezdjen magával! De nesze: Előnye?! : Mert neki tetszik. Semmi más előnye nincs, egy baszott frizurának, mint ahogy a tiédnek sincs! Hátránya?! : Nehéz kezelni. Itt a válaszod! Józan paraszti ész, de azért ő kéri rajtunk a 8. általánost, össze sz*rom magam komolyan mondom. De nyugi nincs harag.;))
2012. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
(Amúgy kérdésedben a válaszod. "azért mert tudni akarom ez a hajviselet miért jó annak aki szereti!" Csak vedd észre, drágaság.:))
2012. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nahát...!Komolyan mondom,ez a világ már teljesen megkergült!Szebben nem tudtál volna válaszolni picinyem?Ha észrevetted,akkor láthattad az utóbbi kommentemben,hogy mire akarok kilyukadni.A "beszűkült elméjű" kifejezést pedig nem arra értettem aki ilyen hajat visel,hanem arra aki ezt kitalálta.De tudod mit!Érdekli most már a hóhért,ez az egész hóbelevanc!Viselje aki óhajtja,úgysem tiltja semmi törvény.Én befejeztem!Ja,és ha hiszed,ha nem én is ROCKER vagyok!
2012. aug. 6. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!