Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros arcbőrre csak háziprakt...

Zsíros arcbőrre csak házipraktikákat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy fontos találkám délután. Délelőtt mit tudnék tenni az arcbőrömre amitől ne zsírosodna az arcom estig?

De nem csak egy délutános módszer kellene ,hanem végleges is. Mit használjak,hogy eltűnjön a zsír és a a pattanásból megmaradt hegek. CSAK HÁZI KÉSZÍTÉSŰ SZEREKET ÍRJATOK,mert próbáltam már többféle kenceficét (ami jó drága volt ) és nem vált be. :S



2012. aug. 5. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A paradicsom és uborka pakolás jó lehet rá,de randi előtt ne használd,emrt kipirosodhat tőle az arcod, és ez bármilyen új praktikára igaz lehet. Új praktikákat na fontos találka előtt próbálgass, mert még rosszabb lehet. Használj púdert,az ammtítja az arcod,vagy legyen nálad törlőkendő és azzal gyakran töröld át az arcod.
2012. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2012. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Élesztő :) Simán "felfuttatod" tejben és az arcodra kened, vagy kb. 1 cseppnyi (tényleg ennyi, mert különben folyni fog nagyon) mézzel összekevered és úgy kened az arcodra. Én nagyon nehezen bírom a szagát, de ennek ellenére is kibírom, mivel megéri a szenvedést! :DD
2012. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az élesztős tényleg jó, de én nem szoktam felfuttatni, csak összemorzsolom joghurttal, vagy mézzel, és rajtahagyom vagy 15-20 percig (közbe majd meg fulladok:DD) de utána nem fénylik az arcom:)
2012. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!