Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges/tartós hajegyenesítés...

Végleges/tartós hajegyenesítésnél melyik technológiát/krémet ajánlanátok? Melyik vált be Nektek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a tartós hajegyenesítést próbáltam, a keratinosat.Kicsit húzós ára volt, 20.000, de szerintem nagyon megérte, mert nemcsak,hogy tűegyenes a hajad 3-4 hónapig utána,hanem a keratin(a bőröd és hajad 80%-át képezi)Tökéletesen helyre rakta a szálkás, törött hajamat, gyönyörű, egészségessé.Viszont ezek az otthoni ,,keratinos" hajegyenesítős cuccok, ami után 3 napig nem szabad,hogy víz érje a hajad, az csak tönkreteszi,mert abban a fő anyag nem a keratin.Régebben használtam hajegyenesítős hövédőt (l'oreálosat) semmit sem ért:S Csak a hajvasaló,de párás időben HUSS lőttek az egyenességnek.Szóval szerintem a keratinos éri meg az árát, esőben, párában 3-4 hónapon át tart, és a hajad egészséges is.:)
2012. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!