Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha letörött a körmöm kb fél...

Ha letörött a körmöm kb fél centi mélyen az normálisan rózsaszínen fog tovább nőni? Vagy fehéren és örörkre idióta alakja lesz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
rózsaszínen fog visszanőni,ha idióta alakja lesz akk megvárod mig annyira meghnő h le tudod vágni olyan formára amilyenre akarod ...
2012. aug. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hülye, a köröm alapból fehéres-átlátszós, ahol rózsaszín, ott azért az, mert alatta ott a hús, ahol meg fehér, ott azért fehér, mert már nincs alatta semmi. Tehát eleinte rózsaszín lesz, mert a húsod ott lesz még alatta, aztán természetesen, amint hosszabb lesz, fehéres lesz.
2012. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2012. aug. 6. 12:59
 4/13 A kérdező kommentje:
De fura, akkor nekem nincs húsom mert ahogy elnézem még fehéren nő:OOO és akkor a fehér mégis miért fehér?? vmi fehér köd van alatta?:O mert sztem a levegő átlátszó, de kérlek javíts ki ha tévedek. Nem kell az embert rögtön lehülyézni, egy kérdés miatt. Ide már semmit nem lehet beírni, hogy ne oltsanak be.
2012. aug. 6. 13:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Ott azért fehér, mert ott már nincs alatta semmi, olyan színű alapból a szarulemezed.
2012. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a levegő átlátszó. A körmöd meg nem. Gondolom, apád nem volt üveges. :)
2012. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom, h az :) azt azért írtam, mert az előző hozzászóló azt állította, hogy a köröm átlátszó
2012. aug. 7. 07:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem azt állítottam, te nagyon hülye! Azt írtam, hogy fehéres-átlátszós, mivel nem totál átlátszatlan a fehér az egész, és ha pl bemegy alá a kosz, az is látszik, vajon miért?? Ó Istenem, kegyelmezz...
2012. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jééézus, te miért nem tudsz normálisan beszélni? Ó istenem, kegyelmezz! Én egyáltalán nem beszéltem veled így, hogy te 'nagyon hülye'. Azt hiszem azért illik annyira megtisztelni embertársainkat, hogy nem beszélünk a másikkal így, pláne látatlanul. Még akkor sem, ha ne adj úristen buta kérdést tesz fel. Kb. mintha az egész életedet tettem volna tönkre ezzel a kérdéssel, hogy ennyire felhúzod magad. Meg egyébként is tényleg, ha valóban ennyire buta a kérdésem, miért foglalkozol vele? Csak fölöslegesen foglalkozol vele. Legyél szíves más hasonló esetben ne beszélj így senkivel, mert sosem tudhatod, hogy kivel beszélsz ilyen tiszteletlenül.
2012. aug. 15. 13:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak zavar, hogy valaki ennyire értetlen, érted?
2012. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!