Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedves Kozmetikusok! Milyen...

Kedves Kozmetikusok! Milyen fehérneműt célszerű felvenni intim, és fenékgyantázáshoz?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és szeretnék elmenni a fentieket gyantáztatni. A kozmetikussal már beszéltem, azt mondta, hogy az alsónemű rajtam marad a művelet alatt, és ezért ne boxerbe, hanem valami kisebb alsóba menjek, hogy el lehessen húzogatni a gyantázandó területről.


Én arra gondoltam, hogy tangában megyek, egyrészt praktikusságból, mert abban fér hozzá legjobban, másrészt alapból azt hordok. Mivel a lányok nagy része tangában megy, ezért gondolom hogy egy fiú is bátran mehet abban. De nem tudom, hogy viszonyul a férfi tangához, mennyire megszokott ez nála.


Kedves kozmetikusok! Nektek mi a véleményetek?



2012. aug. 6. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont lesz@rja, hogy épp tangába mész, vagy fecskébe. A lényeget elmondta, nem? Annyi, hogy ne boxerbe menj.
2012. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz nyugodtan nekem is tangában jönnek a fiúk.A kisebb alsó a boxerrel szemben szoros.
2012. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszaitokat!


Ezek szerint rosszul gondoltam, hogy fiúkon még nem olyan elterjedt a tanga? Közben meg alap dolog tangában menni gyantáztatásra? Hiszen ez az egyetlen alsó, amivel a legkevesebb macera van.


Várom még válaszaitokat továbbra is!

2012. aug. 8. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sima fecskébe mentem,de mindegy volt,mert velem levetette.
2012. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 61karcsi válasza:
100%
én mindig levetkőzöm teljesen alulról, így mindegy milyen gatyám van
2012. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindig totál meztelenül feküdtem az asztalon, mert előbb mellkas és aztán intim gyanta. Nekem mondta a kozmetikusom, hogy egyszer egy srác nem vette le a gatyáját mert olyan szégyenlős volt, és azt mondta olyan kínszenvedős gyantázása még nem volt. Sztem győzd le a gátlásaidat, őt nem az érdekli milyen vagy odalent, a munkáját végzi, és látott már ilyet :)
2014. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!