Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek milyen hovedok valtak...

Nektek milyen hovedok valtak be? Melyiket ajanljatok?

Figyelt kérdés

Vasalom a hajam (regebben minden nap,mostanaban csak 4-5 naponta)

Nagyon torott,most megyek majd fodraszhoz hogy levagassak egy picit belole,mert akkor gyorsabban is no elvileg:) es kene valami hovedo+hajvegapolo ami nem zsirosit(jolenne ha spray lenne,a kremeket annyira nem kedvelem) nektek milyenek valtak be tenylegesen?:-)



2012. aug. 7. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:

got2be, bár ettől kemény lett a hajam, de következő mosásig egyenes volt. Avonos is jó, csak erős illata van és annyira nem hatékony, mint az előző. Hajvégápolóból is jó az Avonos, de most ezt használom:


[link]


fodrásztól vettem

2012. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most vettem egy syoss-t,remelem hasznal majd.:)
2012. aug. 8. 02:16
 3/4 B. Petra ***** válasza:

Nekem csak a professzionális termékek váltak be, igaz, hogy kicsit drágábbak de minden fillért megérnek és nagyon sokáig kitartanak. Hővédőből ez a legjobb, amit próbáltam: [link]

Nem törik a hajam, fényes, egészséges pedig heti kétszer legalább kivasalom.

2012. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Got2b

guardian angel


[link]

2012. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!