Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyantát milyen szőrhossz...

Intim gyantát milyen szőrhosszúságnál lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés

Én az intim területet eddig csak borotváltam, illetve minimális részen gyantáztam magamnak, de gondolom nagyon megrángattam a bőröm, és előfordult, hogy egy-két szőrtüsző sajnos begyulladt.

Most szeretnék elmenni kozmetikushoz, de elég szégyellős vagyok, nem szeretnék beégni.. :$

Tudnátok tanácsokat adni (pl. milyen hosszú legyen a szőr, le kell venni a bugyit, vagy csak elhúzni, stb.)?



2012. aug. 7. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
tanga bugyit célszerű felvenni. és épp csak néhány mm legyen a szőr kb 3, mert abba könnyen beleragad, de még nem hosszú.
2012. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
minimum fél cm legyen, én rá szoktam hagyni a vendégre ha akarja leveszi ha akarja csak elhúzza. Ne legyél szégyenlős, millió ilyet csinál.
2012. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!