Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ a Garnier bőrfeszesítő...

Használ a Garnier bőrfeszesítő testápolója?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
három heti használat után azt kell mondjam, hogy csak a pénztárcám lett karcsúbb. A reggeli, forró-hideg váltott zuhannyal sokkal több eredményt értem el.
2008. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh, köszi! Csak mert már szemezek ezzel a testápolóval egy ideje, dehát a legtöbb kamu..
2008. máj. 8. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem még írni, hogy én azóta kipróbáltam egy paprikás masszázsolajat, ezt herbáriában vettem kb 800 ft, és eddig ez volt a leghatásosabb. Borzasztó módon csíp és mar, az első kezelés, de télleg hat. Nem úgy mint a méregdrága társai. Jah, első válaszoló vagyok amúgy:)

Kb. az a hatása mint a szaunának.

2008. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en mar tobb borfeszesitot probaltam, most Garnierem van, de ahogy eszrevettem csak aznap mikor bekenem tartja feszesen, tehat szerintem se jo.
2008. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
nekem is rossz a tapasztalatom, én csak büdösebb és ragacsos lettem tőle, de semmit nem feszesített. :)
2008. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én most használom, igaz még csak két hete, de eredményt még nem láttam. Viszont az elöttem szóló akkor biztos nem ezt használja mert ennek tök jó az illata és kellemes érzés miután bekened magad. Na és nem ragacsos.
2008. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a garnier golyós masszírozóját használom, de csak a vádlimon kenem vele a narancsbőrt mert írtó ragacsos már fél flakon elfogyott és semmi változás. Remélem nem baj, hogy írtam mert nem próbáltam a testápolót, de azért hasonló a fuknciója és egy termékcsalád.
2008. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is most használom..hát a tapasztalat hogy mikor bekenem magam akkor utánna puha a bőröm de csak egy ideig(pár óra) amugy meg kamu az összes ilyen kence-fice...ami hatásos az nem 1300 ft..
2008. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a visszajelzéseket!
2008. máj. 9. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!