Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól használjon...

Hány éves kortól használjon egy nő szemkörnyékápolót? És milyet?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és nem szeretnék korán ráncos lenni, mert pl. anyu egyik barátnője 32 és már durván ráncos. Ez mellett iszom eleget és alszom is napi 8 órát.
2012. aug. 8. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
ez teljesen egyéni, hogy ki mikor kezd el ráncosodni. Amíg nincs semmi jele, addig felesleges elkezdeni szerintem. A lényeg, hogy ne sminkeld agyon magad és egészségesen élj, ezzel is sokat tehetsz az ügy érdekében.. a szemkörnyékápoló egyébként is drága
2012. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai lenne. Én 23 vagyok, de 30 körül tervezek ilyenek elkezdeni használni. Addig szerintem nincs rá szükség. A bőrfiatalító krémek közül is sok 35 éves kornál kezdődik.
2012. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem :) és akkor a szememet be se kell kenni semmivel?
2012. aug. 8. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a sima hidratálóval szoktam a szemem is bekenni. Kicsit többet is teszek a szemem környékére, mint máshova.
2012. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 30 leszek, és nem használok ilyesmit, nem is tervezem. (Hál' Istennek "jó" bőrt örököltem. Szerintem ne bombázd a bőröd fölösleges vegyi anyagokkal. Én néha Alverde hidratálót használok (kb - hetente 1-2x eszembe jut). Emellett vannak természetes, natúr ("hűtőből kiveszed") anyagok, amik VALÓBAN táplálják a bőröd. De Te tudod, mit használsz, és mikortól.
2012. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 évesen még korai, de 25 éves kortól szerintem lehet szemkörnyékápolót használni. Szemránckrémet csak később, 30 vagy 35 felett (A kettő nem ugyanaz)
2012. aug. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!