Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajtól tényleg...

A ricinusolajtól tényleg gyorsabban nő a haj?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nem tudom ki fizet neked hogy mindenhova odaírd hogy nem használ...vagy csak neked nem jött be és ezért akarsz mindenkit lebeszélni róla.

én 2 hónapja használom, és igaz, hogy gyorsabban nem nő, de puhább, fényesebb, és rengeteg babahajam nőtt azóta :)

viszont 1 hónapnyi használat után szempillára abbahagytam mert bár nőtt, de begyulladt tőle a szemem :/

2012. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%

Engem az zavar hogy itt etetik a népet vele, ráadásul ekkora átlátszó hazugságokkal. Mint az aki azt írta egy hónap alatt a vállig érő hajából mellig érő lett... legfeljebb akkor ha a nyakában van a melle. Egy hónap alatt egy teljesen egészséges haj sem nő 2,5cm-nél többet. Ez tény, ezen nem lehet változtatni.

DE, ha létezne hajnövesztő szer akkor az a fejbőrödbe szívódva azt eredményezné hogy az arcszőröd és bajszod, szakállad is nőni kezdene tőle. De persze itt mindenkinek csak ott hat ahova rákeni... és ott csodákat tesz. Legalább ne hazudjatok. Én írtam mindig is hogy jó a hajnak, fényessé teszi, kevésbé töredezik tőle. De ennyi, nem azt írtam hogy semmire nem jó. De pl. a túl gyakori használata meg hajhulláshoz vezet. Ezt ahogy láttam az oldalon is tapasztalták már páran. Én legalább az igazat írom.

2012. aug. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

igen az ilyen 1 hónap alatt 10-20 centiken én is jókat szoktam röhögni meg azokon akik elhiszik. Minden 'csodaszernek' legyen az revalid, biovanne, sörélesztő vagy ricinus minimum 3-4 hónap kell hogy hatni kezdjen.

Amúgy a védőnők a kisgyerekeknek akiknek nem nő rendesen a hajuk ricinust ajánlanak úgyhogy nem népetetés. Gondolom valahogy összefüggésben van azzal hogy a ricinus baktériumölő hatású és tisztítja a fejbőrt így jobban tud lélegezni. Mielőtt elkezdtem használni próbáltam utánajárni hogy 'működik' de konkrétan sehol nem volt leírva

2012. aug. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hogyha tényleg sűrűsödik tőle a haj, vagy bármi, akkor egy próbát meg ér:)
2012. aug. 9. 15:52
 15/16 anonim ***** válasza:
annyit persze :)
2012. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem például csomóba hullik a hajam tőle.. :/
2012. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!