Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk. Titeket mennyire zavar...

Fiúk. Titeket mennyire zavar ha egy lány pattanásos? Ez alatt nem azt értem, hogy az egész arca, csak ha van rajta mondjuk 5-6 db pattanás, de egyébként szép bájos arca van?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
7%

Az már túl sok. Eleven gáz fiún is és főleg lányon, mivel ma már sok minden van amivel lehet kezelni, eltüntetni és esetleg meg is előzni. De nehogy sértésnek vedd, csupán én tizenéveim alatt nem láttam lányon pattanást. Pedig tízezreket láttam, csak éppen foglalkoztak a külsejükkel, a megjelenésükkel.

20F

2012. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire kárpótol érte a lány többi külső tulajdonsága. Én most igy kapásból tudok két lányt aki patanásos, de egyépként szépek, én nem rontott rajtuk sokat az a pár pattanás.
2012. aug. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Engem nem zavart soha senkin, sem csak magamon :D 13/F
2012. aug. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látni kellene. De elképzelheto, hogy zavarna.
2012. aug. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont a pattanások a gyengéim szívesen megismerkednék veled
2012. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
attól függ... én is így vagyok, de engem elfogadnak így. kedves 1. író a természetes szépségekre nem gondolsz! szerintem természetesnek sokkal jobb lenni
2014. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is az első válaszküldőnek üzennék ... Kedves válaszoló ! Képzeld én 11 éves koromtól 13/14 éves koromig pattanásos voltam . Tudod mennyit foglalkoztam vele ? Eljártam majdnem havonta a kozmetikushoz , minden nap szappannal arcot mostam , használtam rá kókuszolajat , kifejezetten pattanásos bőrre kifejlesztett kozmetikumokat ,krémeket arclemosókat , bőrradírt , bioptron lámpával lámpáztam az arcom ... Hát ezekből kb.2 dolog segített .. Mert ez nem azon múlik hogy ki hogy törődik a külsejével . Sosem voltam igénytelen , sőt talán még túl hiú is vagyok , mégis pattanásos volt az arcom , még akkor is ha nem súlyosan . De tudod mit ? Sosem csúfoltak , és ugyan úgy jártak utánam a fiúk mintha tökéletes lett volna a bőröm . Ma már olyan jó a helyzet , hogy ha egy hónapba egy picike pattanásom előjön .. Ez a tinédzser kor és sok mindent nem lehet tenni ,és ezek után csak annyit tudok mondani hogy szánalmas vagy :)
2015. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!