Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajhoz ombre festés?

Rövid hajhoz ombre festés?

Figyelt kérdés
A hajam szőke és majdnem a vállamig ér. Most nagy divat az ombre és nekem is tetszik, sőt így ritkábban kellene festenem és gyorsabban nőne. DE nem nézne ki ilyen rövid hajhoz hülyén? nem merem kipróbálni. Korábban volt már fekete meg barna a hajamban és jól is állt, de félek, hogy hülyén nézne ki, mert eddig csak hosszú hajú nőknek láttam. Úgy gondoltam, hogy a tövétől pár cm világosbarnás lenne. Mit gondoltok?

2012. aug. 10. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Bénán nézne ki, ugyanis akkor neked a tövénél csak pár centi lenne "másmilyen" ami ugye gusztustalan lenőtt hatást kelt, vagy a fele hajad ilyen, más fele olyan, ami szintén elég idétlen. Szóval felejtsd el.
2012. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ilyenekre gondoltam:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ez nagyon tetszik, de sajnos rövid a hajam:

[link]

2012. aug. 10. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
nekem is nagyon tetszik az ombre haj, de csakis HOSSZÚ hajon. nekem rövid hajon nagyon igénytelennek hat. szerintem növesszed meg, és csak után afestesd be
2012. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja meg még annyi lemaradt, hogy rövid hajom az ombre festés úgy néz ki, mintha tiszta seprű lenne a haj vége
2012. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Így nekem sem volt hozzá bátorságom.
2012. aug. 10. 20:05
 6/10 kemese ***** válasza:

Sziasztok!

Bátran festessetek Ombrét vállig érő hajba:)szépen mutat,izléses,persze akkor ha a fodrász minőségi munkát végez! [link]

egy példa a sok közül...

2012. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bírom miley stílusát, nekeme ez a haj még rajta sem tetszik
2012. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szerintem meg igenis jól néz ki rövid hajon, ha az igényesen van megcsinálva. a belinkel képek közül is sok nagyon jó. pl. miley haja. ciara haja amit annyira szeretnél szerintem ocsmány. :D dehát ízlések és pofonok ahogy mondák. :D
2012. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Angyalka1985 ***** válasza:
[link] - itt találsz példákat, galériában van több is.
2012. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Szétnézek!
2012. szept. 1. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!