Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik típusú henna port/festé...

Melyik típusú henna port/festéket érdemes használni?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éven át élénkebb piros színűre festettem a hajam, normál hajfestékkel, de kissé töredezett tőle, ezért úgy döntöttem, természetesebb anyagokat fogok használni. Két hónapig koptattam a színt, aztán vettem egy jobb minőségű henna krém állagú terméket, ami a lenövést piros helyett narancssárgára fogta be. Egy hónap múlva ugyanebből a sötétebb árnyalatot választottam, de az is ilyen rosszul fogta be a hajam, ráadásul a hajvégeken (ahol ugye még a vegyi festék volt) is világosított, nem csupán a tövet fogta be csúnyán. Most nem tudom, mit tegyek, milyen márkájú növényi festéket válasszak.

Egyébként az eredeti hajszínem tompa sötétszőke.

Akinek volt dolga vörös hennával, kérem segítsen!!



2012. aug. 10. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] ez az igazi henna...
2012. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes elolvasni az alsó részt azoknak akik azt hiszik, hogy mindenfelé színű hennával befestették a hajuk. A henna vörös.
2012. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy a henna vörös (a hajszínre céloztam), de én nem a teljesen tiszta henna porra gondoltam, hanem azokra, amiket rendes hajszínezőkként árulnak a boltokban és lehet kapni szőkében, barnában, feketében... pl. Henna Plus, vagy Henna Color
2012. aug. 11. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát de akkor nem értem miért csodálkozol, hogy elromlik a hajad :/ A vegyszerek ezt teszik. Nem vagyok 'biob*zi' de sosem tennék hajra festéket. Nagyon meg vagyok elégedve a hennával.
2012. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!