Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos arcomra használhato...

Pattanásos arcomra használhatok körömvirágot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha az arcomat körömvirág forrázattal borogatom/tisztítom(természetesen, ha már kihűlt), illetve gőzölöm, lesz valami baja tőle?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 11. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lesz baja, a sebeket kenheted körömvirág krémmel, segíti a sebgyógyulást.
2012. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A cickafark tea jobb rá.
2012. aug. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem sebes az arcom hál'istennek, csak a pattanásokat szeretném eltűntetni.

2012. aug. 12. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
a körömvirágtól nem fognak elmúlni a pattanások. gondolom tini vagy és ezért belső hormonális oka van. Életkori sajátosság. Kozmetikustól vagy patikustól kérj tanácsot hogy mit használj a bőrödre. A kozmetikus jobb mert ő tudja megállapítani pontosan milyen típusú a bőröd. Tud is ajánlani rá szereket amik javítanak rajta, teljesen elmulasztani nem fogja valószínűleg mivel ebben a korban ez természetes.
2012. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát már jóval elhagytam a tinikort... Kozmetikusnál voltam, amiket felírt nem ért semmit, bőrgyógyász szintén nem tudott hatásos krémet/gyógyszert adni(ő ajánlotta amúgy a gyógynövényeket végül), a drágábbnál drágább kozmetikai szerek szintén nem értek semmit. A gyógynövényekben reménykedem, bár kozmetikusom Ilcsis termékek nagy részét már szintén ajnlotta, de azok közül se hatott semmi.
2012. aug. 12. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja értem, akkor érdemes lenne felkeresni egy endokrinológust... általában mindig hormonális probléma a háttere. Volt ilyen vizsgálatod már? Ha nem akkor erre indulj el. biztos itt van a bibi, ciklusod rendben van?
2012. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vettem körömvirágolajat, ezt keverem a babydream körömvirágos krémével és elég szép lesz reggelre az arcom tőle.

Egyébként nekem is a szervezetem túlsavasodása miatt szokott csúnya pattanásos, komedós lenni az arcom, ha nem eszek húst, csak zöldséget, gyümölcsöt, akkor rendbe jön hamar. Próbálok inkább citromos vizet inni napközben, reggel ha bírom, akkor almaecetes vizet iszok kúraszerűen.

30 évesen már nekem is elegem van ezekből...

2012. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!