Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss 8-4 lávavörös hajfestékr...

Syoss 8-4 lávavörös hajfestékről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
milyen színe lesz? olyan mint a dobozon van? Valaki próbálta már? most leszivatas után alfaparf 8.4 rezszokevel van festve a hajam de a Syoss színe jobban tetszik.:)
2012. aug. 12. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyan piros a hajam, de az alfaparf a legjobb minőség festék amit valaha próbáltam, a drogériások mind sötétebbek lettek, mint a képen.
2012. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
alfaparf nekem nagyon nehezen jött ki.. 5x mostam haját mire kijött rendesen..
2012. aug. 12. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, én pont ezért szeretem, a többi két hét után vállalhatatlan színű, álapotú lett, arról nem is beszélve, hogy sokkal sötétebb, mint a dobozon.
2012. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem nem tetszett mert kb 7 mosás után értem el a kívánt arnyalatot (azóta tartja).. zavart hogy ennyire ereszti a festéket..
2012. aug. 12. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos minden vörös ereszti a festéket, ugyanakkor nehéz szabadulni tőle.Vegyél egy kicsit világosabbat, mint szeretnél.
2012. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez világos rézszőke.. ennél világosabb már tudtommal nincs..
2012. aug. 12. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a syoss sötétszőke hajfestékétől lett olyan színű a hajam kb mint ami a csokoládébarna színskáláján van...
2012. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

rettentő bizalmatlan voltam, mert a legutóbbi 'összerázogatós' hajfestéktől sötétpiros lett a hajam, pedig a dobozon és a színskálán is világos rézvörös szerepelt.

viszont hála a hosszú 7végének, és a munkarendemnek, nem igazán lesz esélyem a hónapban fodrászhoz vagy fodrászkellékeshez eljutni, így ma rászántam magam, befestettem Syoss 8-4 -el.

Nagyon nagyon szép színe lett, olyan, mint amilyen a dobozon, pedig a hajtövem elég sötét barna volt.

2012. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!