Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fogja károsítani?

Mennyire fogja károsítani?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire károsítaná a hajam ha a végét leszívatnám ombre stílusban. ilyet szeretnék :) csak félek, hogy nagyon tönkretenné, csupán az alját akarnám festeni, mert a teteje szép barna. Otthon is megoldható?


[link]



2012. aug. 12. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
csináltasd hajradírral az kíméletesebb mint ha leszívatnád. szerintem otthon ne kísérletezz vele nehogy úgy nézzen ki mintha igénytelenül lenőtt volna a fajfesték..
2012. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az elképzelhető, hogy a radírozás után már olyan színű lesz amilyet akartam? muszáj utána lefesteni?:)
2012. aug. 13. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
általában radírozás után is sárga lesz a hajad csak nem roncsolja annyira mint a szőkítés..de lehet hogy meg fog tetszeni :)
2012. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy cseppet elkéstem ezzel,de akiben még csak most merült fel a dolog...NEEEE

sötétbarna hajam van és 1 hónapja lett kb. kétszer leszivatva,de borzasztó úgy el van töredezve,pedig fodrász csinálta...

és nem is lett normális szőke csak ilyen aranyszőke...

én hamarosan festetem is vissza barnára.

2013. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!