Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használsz valamilyen terméket...

Használsz valamilyen terméket a hajnövekedés serkentésére?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit?

Bevált?



2012. aug. 12. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Bánfi sampont, hajszeszt és balzsamot meg heti 1x ricinusolajat :), 1 hónap után már látható az eredménye :)
2012. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ricinussal próbálkozom. Eddig nem látok nagy változást, bár az is igaz h csak hébe-hóba alkalmazom, nem hetente. Viszont nagyon szép fényes és selymes tőle a hajam, már ezért megéri:)
2012. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nő normálisan a hajad, akkor vizsgáltasd ki hogy miért van ez. A mindenféle szerek használata idővel rontani fog a haj állapotán csak, pl. sokaknál hajhullással jár.
2012. aug. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hajvitamint szoktam szedni, dm-eset, de ilyenkor nyáron szüneteltetem. Gyorsabban nem hiszem, hogy nő tőle, vagy csak minimálisan. Viszont erősebb és nem hullik annyira.

Már végigpróbáltam csomó hajszeszt, sampont, ricinust, pakolásokat, semmi nem használt.

Amitől legjobban nőtt, az a B vitamin komplex, 3 hét alatt kb. 2 cm-t nőtt, de attól meg marhára pattanásos lett az arcom, úgyhogy nem szedtem tovább.

2012. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!