Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rajt van a ricinusolaj a...

Rajt van a ricinusolaj a szemöldökömön és a szempillámon. Mikor mossam le? Nem baj ha bele megy lemosásnál a szemembe?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is belemegy néha a szememben, nem lett tőle semmi bajom. :)

Én egyébként úgy szoktam csinálni, hogy az esti arctisztítás után bekenem a szempillámat ricinusolajjal és rajta van úgy fél-1 óráig, de lefekvés előtt nem mosom le. Nekem így bevált.


Egyébként 1-2 órán át simán rajta hagyhatod.

2012. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! ment a plusz:)
2012. aug. 13. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fél óránál tovább ne hagyd rajta mert káros lehet.

Lemosásnál meg csukd be a szemed, akkor nem tud belemenni...

2012. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én még olyan 10 percet inkább rajtahagyom. köszönöm!:)
2012. aug. 13. 17:16
 5/7 A kérdező kommentje:

hát nem tudom hogy rendesen ki mostam-e, de remélem igen:)

hogyha nem akkor meg nem tudom mi lesz.

2012. aug. 13. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, nem baj, ha belemegy egy pici a szemedbe, alkalmazáskor. de vigyázz arra, hogy ne forduljon elő gyakran, mert begyulladhat tőle. de úgy általában nem tud belemenni lemosásnál, ha becsukod a szemed.

én 1 hete kezdtem alkalmazni, 3 napon keresztül egész éjjelre fennhagytam (aztán pihetntettem 3 napot, most megijt elkezdtem, még kikezelem ezt a 2 napot és befejezem egy időre). tegnap is 1 órát hagytam a pilláimon, aztán lemostam. asszem már a 2. alkalomnál hatott :)

2012. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ:))
2012. aug. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!